Porcelán

Tételek száma: 492

Aquincum aquazur kos. Terv: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, 6,5x4,5 cm
12267.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
9

Aquincum aquazur bagoly persely. Jelzett, hibátlan, m: 8 cm
12268.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Zsolnay kisplasztika - Békakirály. Többszínű eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, minimális karcokkal, m: 7 cm
12269.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
11

Hollóházi art deco zsiráf. Terv.: Grunda Károly. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
12270.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Herendi Viktória mintás talpas váza. Jelzett, alul a szerelékezéséből kiindulva pár repdésvonallal, m: 24,5 cm
12271.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Herendi Viktória mintás váza, jelzett, kézzel festett, m: 15,5 cm
12272.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Herendi Rotschild mintás bonbonniere, Kézzel festett. jelzett, hibátlan. 8 cm
12273.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Herendi oroszlántalpas váza, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm
12274.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Európai exportra készült antik kínai címermintás gyertyatartó, hibátlan, m: 21,5 cm
12275.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Herendi csizmás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
12276.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Zsolnay 6 darabos antik ibolyamintás bögre készlet, jelzett, aranyozása kopott, m: 9,5 cm
12277.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Herendi citrom alakú fedeles edény rózsabimbó fogóval, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
12278.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft