Porcelán

Tételek száma: 492

Jelzett német art deco stílusú maszk falidísz, kopással, h: 27 cm
12341.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Herendi Viktória mintás hamuzó, jelzett, kopással, 14x11 cm
12342.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Nagy kávés kanna. Matricás, jelzett, hibátlan m: 26 cm
12343.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Chodziez 2 darab lengyel váza, jelzett, hibátlan, m:12-16 cm
12344.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bavaria vasfűmintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 19,5 cm
12345.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Herendi kínai figurás cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
12346.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Hollóházi 9-es számú Ferencváros focista, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 19 cm
12347.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
9

Aranyozott porcelán elefánt figura, 9x8 cm
12348.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Zsolnay mokkás kiöntő és cukordoboz. Matricás, jelzett, kiöntőn gyári tűzrepedés. 17 cm, 10 cm
12349.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Hollóházi 6 darab csésze alátéttel, hibátlan.
12350.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Herendi kisváza pár, jelzett, egyik sérüléssel, m: 12 cm
12351.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Arzberg aranyozott tejporcelán 16 részes szervírozó készlet, jelzett, hibátlan.
12352.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft