Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3482688
12353
515
Bavaria aranymintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 18,5 cm 3476238
12354
515
Hollóházi paradicsommadár mintás váza m: 36 cm + hamuzó. 3482728
12355
515
Wlocławek váza, jelzett, kopással, m: 18,5 cm 3477984
12356
515
Hollóházi Erika mintás két személyes teás készlet, tálcával, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 40 cm 3475803
12357
515
Zsolnay 8 darab paraszt tányér, jelzett, kopással, pattanással, d: 23,5 cm 3474485
12358
515
3800
Német emeletes kínáló, virágmintával, jelzett, d: 25 cm, m: 24 cm 3477269
12359
515
Johann Haviland egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzés nélkül, minimális kopással, d: 18 cm 3479229
12360
515
Victoria zsánerjelenet díszítésű kávés készlet. jelzett, teljes, minimális kopással. 3476686
12361
515
Német fedeles söröskorsó, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 3481589
12362
515
"Porta Nigra" porcelán dísztál, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm, certifikáttal. 3475934
12363
515
Hollóházi németjuhász. Jelzett, hibátlan, 21x12 cm 3480725
12364
515
6500
Heinrich platinacsíkozott 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft