Porcelán

Tételek száma: 492

Zsolnay repesztett vörös eozin "ökörvér" mázas rókafej asztali dísz. Jelzett, kis sérüléssel, m: 13 cm
12292.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Zsolnay bambuszmintás 6 személyes kávés készlet, jelzett, teljes, egyik csészén repedésvonallal, cukortartó teteje ragasztott, mázrepedésekkel, díszdobozban, leírással.
12293.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
23

Herendi Viktória mintás levél alakú kínáló, jelzett, aranyozáson kopással, 20x17 cm
12294.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Herendi Apponyi zöld bonbonier rózsa fogóval. Jelzett, minimális pattogzással, 11x9 cm
12295.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1939 Herendi sárga Grape Leaves mintás süteményes készlet. Jelzett, hibátlan, d: 18-29 cm
12296.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Zsolnay süteményes készlet, virág mintával., Kézzel festett, jelzett, hibátlan 6+1, d: 17-31 cm
12297.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Herendi Indiai kosár multicolor mintás kínáló. Jelzett, hibátlan, 18x18 cm
12298.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Herendi Apponyi purpur mintás fedeles váza. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 26 cm
12299.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Hollóházi Hajnalka mintás mokkás / kávés készlet, Kézzel festett, jelzett, teljes, minimális kopással.
12300.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Zsolnay 24 részes 6 személyes vadászmintás étkészlet. Jelzett, teljes, jó állapotban, 1 tál alján lepattanással.
12301.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

12302.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

12303.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft