Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3462460
12292
515
Zsolnay repesztett vörös eozin "ökörvér" mázas rókafej asztali dísz. Jelzett, kis sérüléssel, m: 13 cm 3456115
12293
515
Zsolnay bambuszmintás 6 személyes kávés készlet, jelzett, teljes, egyik csészén repedésvonallal, cukortartó teteje ragasztott, mázrepedésekkel, díszdobozban, leírással. 3462718
12294
515
13000
Herendi Viktória mintás levél alakú kínáló, jelzett, aranyozáson kopással, 20x17 cm 3460030
12295
515
Herendi Apponyi zöld bonbonier rózsa fogóval. Jelzett, minimális pattogzással, 11x9 cm 3437497
12296
515
32000
1939 Herendi sárga Grape Leaves mintás süteményes készlet. Jelzett, hibátlan, d: 18-29 cm 3435143
12297
515
30000
Zsolnay süteményes készlet, virág mintával., Kézzel festett, jelzett, hibátlan 6+1, d: 17-31 cm 3442906
12298
515
30000
Herendi Indiai kosár multicolor mintás kínáló. Jelzett, hibátlan, 18x18 cm 3435016
12299
515
22000
Herendi Apponyi purpur mintás fedeles váza. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 26 cm 3435048
12300
515
Hollóházi Hajnalka mintás mokkás / kávés készlet, Kézzel festett, jelzett, teljes, minimális kopással. 3421542
12301
515
90000
Zsolnay 24 részes 6 személyes vadászmintás étkészlet. Jelzett, teljes, jó állapotban, 1 tál alján lepattanással. 3402209
12302
515
22000
Körmöcbánya szecessziós epermintás süteményes készlet, kínáló és 6 darab tál, jelzett, mázsérüléssel, d: 18-26 cm 3376137
12303
515
Herendi Milles Fleurs italos flaska. Négyoldalú hólyagosan tagolt test, vállnál háncsnyomott mintával, kézzel festett, hibátlan, 11x8x13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft