Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3463688
12533
515
Szilágyi Mária: Lány gyümölcsökkel. Jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm 3457320
12534
515
Mongol porcelán italos palack, jelzett, m: 18,5 cm 3460388
12535
515
15000
Kahla 6 részes szervírozó készlet, pecsenyés tál, kínálótálak, szószkínáló, leveskínáló. Jelzett, fedő belsején kis hibával, jó állapotban. 3458066
12536
515
40000
Cmielow fekete arany mintás mokkás készlet alátéttel, jelzett, 5 személyes, egy csésze és alj hiányzik, jelzett, hibátlan , d: 11 cm 3464950
12537
515
14000
Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 20,5 cm 3464329
12538
515
Victoria pralinékínáló, jelzett, 19x17 cm 3459818
12539
515
Royal Dux kutyájával világgá menő kisfiú. Jelzet,t hibátlan, m: 16 cm 3462715
12540
515
Herendi apróvirág mintás csésze alátéttel, jelzett, kis kopással, d: 13,5 cm 3456564
12541
515
Karlovy Vary kúrapohár. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm 3458575
12542
515
Hollóházi paradicsommadár mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 36 cm 3460280
12543
515
Scherzer mid-century egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm 3464327
12544
515
Herendi litofán dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft