Porcelán

Tételek száma: 492

Szilágyi Mária: Lány gyümölcsökkel. Jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm
12533.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Mongol porcelán italos palack, jelzett, m: 18,5 cm
12534.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kahla 6 részes szervírozó készlet, pecsenyés tál, kínálótálak, szószkínáló, leveskínáló. Jelzett, fedő belsején kis hibával, jó állapotban.
12535.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Cmielow fekete arany mintás mokkás készlet alátéttel, jelzett, 5 személyes, egy csésze és alj hiányzik, jelzett, hibátlan , d: 11 cm
12536.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 20,5 cm
12537.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Victoria pralinékínáló, jelzett, 19x17 cm
12538.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Royal Dux kutyájával világgá menő kisfiú. Jelzet,t hibátlan, m: 16 cm
12539.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Herendi apróvirág mintás csésze alátéttel, jelzett, kis kopással, d: 13,5 cm
12540.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Karlovy Vary kúrapohár. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm
12541.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hollóházi paradicsommadár mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 36 cm
12542.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Scherzer mid-century egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12543.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Herendi litofán dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 18,5 cm
12544.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft