cca 1910 Bonbonier I. Ferenc József osztrák császár, magyar és cseh király portréjának ábrázolásával, alján "Boldog uj évet kíván Grauer Miksa udvari szállító" felirattal, lepattanással, pereménél sérüléssel, d: 11,5 cm, m: 7 cm /// Circa 1910 bonbonni?re, depicting the portrait of Franz Joseph I, Emperor of Austria, King of Hungary and Bohemia, with inscription on the base: ?Happy New Year from Miksa Grauer, purveyor to the court?, with chipping and rim damage, diameter: 11.5 cm, height: 7 cm.
cca 1930 Zsolnay eozin mázas rókás névjegykártyatartó tál, jelzett (pajzs pecsét), kis restaurálással. formaszám: 6810, 28×25 cm, m:15 cm /// c. 1930 Zsolnay eosin-glazed fox-themed business card holder dish, marked (shield), with minor restoration. Model number: 6810, 28 × 25 cm, height: 15 cm.