Porcelán

Tételek száma: 492

Herendi apróvirág mintás csésze alátéttel, jelzett, kis kopással, d: 13,5 cm
12557.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1910 Bonbonier I. Ferenc József osztrák császár, magyar és cseh király portréjának ábrázolásával, alján "Boldog uj évet kíván Grauer Miksa udvari szállító" felirattal, lepattanással, pereménél sérüléssel, d: 11,5 cm, m: 7 cm /// Circa 1910 bonbonni?re, depicting the portrait of Franz Joseph I, Emperor of Austria, King of Hungary and Bohemia, with inscription on the base: ?Happy New Year from Miksa Grauer, purveyor to the court?, with chipping and rim damage, diameter: 11.5 cm, height: 7 cm.
12558.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Német madaraknak fuvolázó fiú figura, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
12559.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szeged város címerével ellátott két kis porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm, 9 cm
12560.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Sitzendorf söröskorsó, a drezdai Hofkirche ábrázolásával, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
12561.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Grafenthal őzpár, jelzett, kopással, m: 11,5 cm
12562.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bavaria vintage mintás kávés / teás szett, aranyozott színes dekorral, jelzett, teljes, hibátlan.
12563.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12564.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

cca 1927 Rosenthal "Maria" 12 személyes süteményes tányér készlet. Jelzett, hibátlan, d: 20 cm
12565.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Kínai paradicsommadár mintás váza, jelzett, m: 13,5 cm
12566.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Herendi petrezselyemlevél mintás váza. Jelzett, kézzel festett, m: 23 cm
12567.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Rózsamintás porcelán ékszeres edény, jelzés nélkül, d: 8 cm
12568.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft