Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3458582
12569
515
11000
Zsolnay Szalonnázó paraszt. Terv.: Szomor János (1908-1980). Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 32,5 cm 3455954
12570
515
2200
cca 1900, Rózsamintás falitál, kis kopással, d: 14,5 cm 3457299
12571
515
Herendi óherendi koi hal figura, ezüstös festéssel, jelzett, kopott, 6,5x 4,5 cm 3442211
12572
515
Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, ragasztott, m: 15 cm 3441666
12573
515
3200
Hummel Goebel dísztálka - "Postás". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm 3432478
12574
515
cca 1927 Rosenthal "Maria" leveskínáló. Peremrészén plasztikus mintával, jelzett, hibátlan, 33x25x20 cm 3435418
12575
515
Herendi kosár alakú kínáló, jelzett, hibátlan, d: 13 cm 3441671
12576
515
3200
Hummel Goebel dísztálka - "Shepherd's Boy". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm 3443677
12577
515
Herendi rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 10 cm 3441674
12578
515
3200
Hummel Goebel dísztálka - "Heavenly Angel". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm 3436214
12579
515
Virágmintás porcelán kaspó, kopott, d:16,5 cm, m: 15 cm 3439555
12580
515
Zsolnay Annuska korsóval. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft