Porcelán

Tételek száma: 492

Home & Deco 7 darabos nagyméretű pasta kínálótál készlet, jelzett, hibátlan, d: 27 cm
12593.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Hummel Goebel dísztálka - "Énekes kvartett". Jelzett, kopással, d: 10 cm
12594.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Arzberg virágmintás váza, jelzett, m: 18 cm
12595.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9

Villeroy & Boch "Julie" összeállítás: kiöntő, szószkiöntő alátéttel, gyertyatartó, 2 darab mogyorós tál, mélytányér. Jelzett, hibátlan, d: 24 cm alatt
12596.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Régi német úrifiú szobor, sorszámozott, m: 18 cm
12597.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Herendi Apponyi Vert mintás váza. Jelzett, repedt, m: 16 cm
12598.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ernst Bohne & Sohne figurális kétágú gyertyatartó, jelzett, sérüléssel, hiánnyal, m: cca 31 cm
12599.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kahla 6 személyes historizáló mintás teás készlet, irizáló dekorral. Jelzett, teljes, hibátlan.
12600.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Hummel Goebel dísztálka - "Wayside Harmony". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm
12601.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Hummel Goebel dísztálka - "Umbrella Boy". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm
12602.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Thomas Bavaria porcelán teás készlet, hat személyes Matricás, jelzett, hibátlan
12603.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Hollóházi Hortenzia mintás falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 26 cm
12604.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft