Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3443308
12593
515
3400
Home & Deco 7 darabos nagyméretű pasta kínálótál készlet, jelzett, hibátlan, d: 27 cm 3441769
12594
515
3200
Hummel Goebel dísztálka - "Énekes kvartett". Jelzett, kopással, d: 10 cm 3306913
12595
515
Arzberg virágmintás váza, jelzett, m: 18 cm 3443980
12596
515
Villeroy & Boch "Julie" összeállítás: kiöntő, szószkiöntő alátéttel, gyertyatartó, 2 darab mogyorós tál, mélytányér. Jelzett, hibátlan, d: 24 cm alatt 3436713
12597
515
900
Régi német úrifiú szobor, sorszámozott, m: 18 cm 3442913
12598
515
Herendi Apponyi Vert mintás váza. Jelzett, repedt, m: 16 cm 3440794
12599
515
Ernst Bohne & Sohne figurális kétágú gyertyatartó, jelzett, sérüléssel, hiánnyal, m: cca 31 cm 3434964
12600
515
Kahla 6 személyes historizáló mintás teás készlet, irizáló dekorral. Jelzett, teljes, hibátlan. 3441774
12601
515
3200
Hummel Goebel dísztálka - "Wayside Harmony". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm 3441720
12602
515
3200
Hummel Goebel dísztálka - "Umbrella Boy". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm 3443666
12603
515
Thomas Bavaria porcelán teás készlet, hat személyes Matricás, jelzett, hibátlan 3439558
12604
515
Hollóházi Hortenzia mintás falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft