Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3449010
12521
515
Zsolnay korsós kisfiú, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, hibátlan m: 20 cm 3444341
12522
515
30000
Schütz Blansko törpés fali tál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, hibátlan, d:30 cm / Schutz Blansko wall plate with dwarfs, signed, good condition, hand painted 3440267
12523
515
60000
Herendi Barokk szerelmes pár virágokkal. Kézzel festett, jelzett, restaurált. 14x17 cm Ritka /// Herend Baroque Loving Couple with Flowers. Hand-painted, signed, restored. 14 × 17 cm. Rare. 3463685
12524
515
Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó. Kézzel festett, jelzett, 16x12 cm 3457270
12525
515
Meissen állatfej dekoros kancsó, jelzett, fedél szájánál kis lepattanással, m: 26,5 cm 3462709
12526
515
3800
Herendi Apponyi purpur mintás tálka, jelzett, hibátlan, 13x8,5 cm 3460267
12527
515
3200
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített ovális bonbonier. Jelzett, hibátlan, h: 15 cm 3451151
12528
515
30000
cca 1920/30 Anya gyermekével - art deco fali plakett. Porcelán, fa lapra erősítve, jelzés nélkül, hibátlan, 29x23 cm /// c. 1920/30 Mother with Child - Art Deco wall plaque. Porcelain mounted on wooden panel, unsigned, flawless, 29 × 23 cm. 3458995
12529
515
11000
Wagner & Apel Bertram nagyobb méretű harmonikázó fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 19 cm 3456529
12530
515
Zsolnay pillangó mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 3458855
12531
515
3 db kis porcelán figura, közötte jelzett, lány szoknyáján sérülések 6-10 cm 3457296
12532
515
Carlsbad 1888 Kúrapohár, repedéssel, m: 11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft