Porcelán

Tételek száma: 492

Zsolnay korsós kisfiú, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, hibátlan m: 20 cm
12521.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Schütz Blansko törpés fali tál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, hibátlan, d:30 cm / Schutz Blansko wall plate with dwarfs, signed, good condition, hand painted
12522.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Herendi Barokk szerelmes pár virágokkal. Kézzel festett, jelzett, restaurált. 14x17 cm Ritka /// Herend Baroque Loving Couple with Flowers. Hand-painted, signed, restored. 14 × 17 cm. Rare.
12523.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó. Kézzel festett, jelzett, 16x12 cm
12524.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12525.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Herendi Apponyi purpur mintás tálka, jelzett, hibátlan, 13x8,5 cm
12526.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített ovális bonbonier. Jelzett, hibátlan, h: 15 cm
12527.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

cca 1920/30 Anya gyermekével - art deco fali plakett. Porcelán, fa lapra erősítve, jelzés nélkül, hibátlan, 29x23 cm /// c. 1920/30 Mother with Child - Art Deco wall plaque. Porcelain mounted on wooden panel, unsigned, flawless, 29 × 23 cm.
12528.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Wagner & Apel Bertram nagyobb méretű harmonikázó fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 19 cm
12529.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Zsolnay pillangó mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
12530.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

3 db kis porcelán figura, közötte jelzett, lány szoknyáján sérülések 6-10 cm
12531.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Carlsbad 1888 Kúrapohár, repedéssel, m: 11,5 cm
12532.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft