Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3441737
12605
515
3200
Hummel Goebel dísztálka - "Girl on Tree". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm 3436501
12606
515
Villeroy & Boch "Julie" 6 darab kávés csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm 3435519
12607
515
Kínai porcelán váza, hibátlan, m: 26 cm 3441662
12608
515
3200
Hummel Goebel dísztálka - "Énekes kvartett". Jelzett, kopással, d: 10 cm 3306909
12609
515
Bavaria klasszikus kínai mintás váza, jelzett, m: 13 cm 3435019
12610
515
Hollóházi olasz kaspó mintás váza és korsó, jelzett, hibátlan, m: 15-16,5 cm 3434764
12611
515
cca 1960 Unterweissbach Skót terrier. Jelzett, hibátlan, 23x18 cm 3443827
12612
515
Karsbad cseh porcelán kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozzal 9 cm 3444217
12613
515
4400
3 darab antik fajansz tál, Telkibánya, Apátfalva, sérüléssel, d:14-23 cm 3435245
12614
515
Porcelán asztali lámpa. Nem hozzávaló üveg búrával, Működik. 44 cm Kézzel festett. 3441771
12615
515
3200
Hummel Goebel dísztálka - "Wayside Harmony". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm 3435018
12616
515
Hollóházi Hajnalka mintás tojás alakú bonbonier. Jelzett, hibátlan, 15x10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft