Porcelán

Tételek száma: 492

Rosenthal tamburinos lány, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
12678.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Herendi virágcsokor mintás váza m: 16 cm + kis fedeles váza lepattanással, m: 9 cm, jelzett.
12679.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Wedgwood Ferrara 4 részes egyszemélyes szervírozó szett, jelzett, hibátlan, d: 21 cm
12680.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Jelzett virágmintás kínáló, d: 25 cm, m: 6 cm
12681.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Herendi virág mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, rózsán apró lepattanással, 1 alj hiánnyal, 24x14 cm
12682.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

12684.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Meissen kakasmintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 9 cm
12685.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Herendi talpas kínáló, felső gombja levált, jelzett, laza, d: 28 cm, m: 14 cm
12686.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Meissen Waldsteint mintás tálka, jelzett, hibátlan, 12,5x9,5 cm
12687.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Herendi 5 darab csészealj, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, d: 13,5 cm
12688.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

4 db Metzler & Ortoff porcelán váza és párologtató. Jelzett, hibátlan 14-19 cm
12689.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Kínai váza. Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
12691.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft