Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3373255
12678
515
Rosenthal tamburinos lány, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 3373443
12679
515
Herendi virágcsokor mintás váza m: 16 cm + kis fedeles váza lepattanással, m: 9 cm, jelzett. 3368374
12680
515
3200
Wedgwood Ferrara 4 részes egyszemélyes szervírozó szett, jelzett, hibátlan, d: 21 cm 3368710
12681
515
Jelzett virágmintás kínáló, d: 25 cm, m: 6 cm 3341577
12682
515
50000
Herendi virág mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, rózsán apró lepattanással, 1 alj hiánnyal, 24x14 cm 3368126
12684
515
Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, kis aranykopással, m: 15 cm 3354508
12685
515
6500
Meissen kakasmintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 9 cm 3355689
12686
515
4800
Herendi talpas kínáló, felső gombja levált, jelzett, laza, d: 28 cm, m: 14 cm 3354509
12687
515
4800
Meissen Waldsteint mintás tálka, jelzett, hibátlan, 12,5x9,5 cm 3355338
12688
515
Herendi 5 darab csészealj, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, d: 13,5 cm 3358244
12689
515
3400
4 db Metzler & Ortoff porcelán váza és párologtató. Jelzett, hibátlan 14-19 cm 3358501
12691
515
Kínai váza. Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft