Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3406820
12653
515
Meisseni só és borstartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 13,5 cm 3402923
12654
515
5500
Zsolnay 6 darab porcelán kulacs, jelzett, hibátlan, m: 7-16 cm 3406799
12655
515
3400
Herendi virág mintás bonbonniere, Kézzel festett. jelzett, lábán tűzrepedéssel 7,5 cm 3406849
12656
515
10 darab porcelán kúrapohár, közte városkép ábrázolással, m: 13,5 cm alatt 3404604
12657
515
Alföldi Buda mintás korsó, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 3411092
12658
515
6500
Herendi rózsamintás mélytányér, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm 3402317
12659
515
5500
Zsolnay macskával játszó kislány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 14 cm 3402217
12660
515
Meissen virágmintás tálka, jelzett, hibátlan, 10x8 cm 3395237
12661
515
Hollóházi zöld virágmintás tojás alakú bonbonier, jelzett, h: 14,5 cm 3391134
12663
515
cca 1900 Schauer Vienna Faiance rekamién könyöklő hölgy macskával. Mázas és biszkvit fajansz, hölgy feje ragasztott, kis lepattanásokkal, virágtartó résszel, jelzett, 26x20 cm 3386544
12664
515
4400
Hollóházi váza. Jelzett, virágmintás, hibátlan, m: 36 cm 3392171
12665
515
Szecessziós stílusú biszkvit porcelán váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft