Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3209700
12729
515
Herendi Apponyi lila mintás váza, jelzett, m: 21 cm 3169880
12730
515
5500
Herendi kínáló bogár- és virágmintákkal. Jelzett, kopott, 25x25 cm 3156874
12731
515
12 személyes Rosenthal süteményes készlet. Aranyozott, jelzett, apró kopásokkal d: 32 cm, 17 cm 3153159
12732
515
Drasche teás kiöntő, virág mintás, jelzett, minimális kopással. Hozzá 4 db csészealj és két csésze. 3098889
12733
515
Kalk német porcelán kapcsoló előlap, 2 db, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, 13×9 cm 2958478
12734
515
2005 Kazan dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 24 cm 2977560
12735
515
3200
Cukortartó edény. Jelzés nélkül, fehér mázas fajansz. Kanállal d: 15 cm 2864938
12736
515
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 16,5 cm 2864946
12737
515
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 30 cm 2864945
12738
515
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 19 cm 2958481
12739
515
Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm 2864968
12740
515
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft