Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3330275
12705
515
3200
Lippelsdorf Wagner & Apel őzgida. Jelzett, hibátlan, m: 11 cm 3335961
12706
515
Rosenthal kínálótálka, jelzett, d: 14,5 cm 3336468
12707
515
3400
Eschenbach modernista design váza, jelzett, minimális kopással, m: 18 cm 3330248
12708
515
cca 1900/1910 Bernard Bloch Angol lord figura. Mázas kőedény, jelzett, m: 31,5 cm 3320036
12709
515
Hutschenreuther kiöntő. Aranyozott, jelzett, hibátlan 24 cm 3315247
12710
515
Echt kobalt kávés kanna. Mázas, aranyozott, minimális kopással 26 cm 3319360
12711
515
14000
Kínai oltár váza, Fedele nélkül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 32 cm 3320876
12712
515
2200
Aquincum Balatonfüred, Hévíz feliratos kis porcelán edénykék emlékek váza. Kézzel festett, jelzett, d: 4 cm 3316874
12713
515
500
Vintage pöttyös német fajansz edényalátét / tortatál, jelzett, d: 29,5 cm 3320370
12714
515
Sadler angol fajansz váza. Matricás, jelzett, egy halvány hajszálrepedéssel a száján 12 cm 3316402
12715
515
Gerzit madár alakú italtartó, jelzéssel, dugó nélkül, hibátlan, m: 17,5 cm 3320038
12716
515
5500
Winterling Marktleuthen teás és reggeliző készlet, Hat személyes. Aranyozott, jelzett, kopásokkal, + 6 db süteményes tányér Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft