Porcelán

Tételek száma: 492

Hummel Goebel dísztálka - "Happy Pastime". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm
12617.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Venezia Gold Collection 6 darab kis csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm
12618.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Gránit Eger témájú bonbonier, jelzett, minimális kopással, 10,5x15 cm
12619.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Doboznyi Delft stílusú porcelán kis tárgy és miniatúra, hozzá 46x41 cm-es fa miniatúra tartóval.
12620.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

Kalocsai porcelán cipő kisváza, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
12621.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

12622.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12623.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Hollóházi korsó, Oroszlányi Szénbányák emblémával, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
12624.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Herendi áttört nagy tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 35 cm
12625.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Jelzett szőlőt evő hölgy figura, hibátlan, m: 8,5 cm
12626.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

12627.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Unterweissbach puttó, jelzett, hibátlan, h: 8 cm
12628.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft