Porcelán

Tételek száma: 415

Szovjet lőportöltő, dísz, porcelán, jelzett, m:17cm
12514.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Sumi Cluj porcelán Bacchus festett. részben biszkvit porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm
12515.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

12516.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

M&Z cseh porcelán teás bögre díszdobozban, hibátlan
12517.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12518.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ágaskodó ló. Mázas porcelán, jelzett, ragasztott, 36 cm
12519.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Cseh alt Wien. dobozka mitológiai jelenettel., Matricás, jelzett, apró kopással 9x4,5 cm
12520.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

12521.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

12522.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Meisseni só és borstartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 13,5 cm
12523.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Victoria China Budapesti emlék kalamáris, tégelyekkel, jelzett, 18x11 cm
12524.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kalocsai porcelán dísztál, jelzett, hibátlan, d: 28,5 cm
12525.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft