Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2610105
12514
500
2200
Szovjet lőportöltő, dísz, porcelán, jelzett, m:17cm 3070525
12515
500
Sumi Cluj porcelán Bacchus festett. részben biszkvit porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm 2864945
12516
500
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 19 cm 3331210
12517
500
M&Z cseh porcelán teás bögre díszdobozban, hibátlan 2977560
12518
500
Cukortartó edény. Jelzés nélkül, fehér mázas fajansz. Kanállal d: 15 cm 3289598
12519
500
Ágaskodó ló. Mázas porcelán, jelzett, ragasztott, 36 cm 3318771
12520
500
Cseh alt Wien. dobozka mitológiai jelenettel., Matricás, jelzett, apró kopással 9x4,5 cm 2864938
12521
500
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 16,5 cm 2864946
12522
500
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 30 cm 3406820
12523
500
Meisseni só és borstartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 13,5 cm 3404800
12524
500
Victoria China Budapesti emlék kalamáris, tégelyekkel, jelzett, 18x11 cm 3405037
12525
500
Kalocsai porcelán dísztál, jelzett, hibátlan, d: 28,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft