Porcelán

Tételek száma: 415

12393.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

12394.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

12395.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

12396.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

12397.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

12398.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Pfeiffer & Löwenstein étkészlet. leveses tál, két fedeles szószos tál, salátás, csontos, két nagy tál, süteményes. 8 ksitányér, 8 leveses, 9 lapos tányér. Matricás, jelzett, kopással, két tálon lepattanással.
12399.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

12400.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

12401.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

12402.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

12403.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

12404.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft