Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3406827
12332
500
Zsolnay sültes tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 26x37 cm 3102394
12333
500
Zsolnay törtfehér alapon virágmintás hamuzó. Alján Hungexpo felirattal. Jelzett, hibátlan, 12x8,5 cm 3403496
12334
500
Zsolnay 4 darab kis tálka, jelzett, hibátlan, d: 6 cm 3405059
12335
500
Zsolnay manófüles kiöntő, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 3405072
12336
500
Zsolnay tálka és váza, jelzett, hibátlan, d: 12 cm, m: 6 cm 3409532
12337
500
40000
Hollóházi porcelán dísztál Faragó Miklós (1947- ) által tervezett: Klasszikus Jubileumi Kollekció - Hermes dekorral. Limitált szériás. Kézzel sorszámozott: 25/225, levonóképes, aranyozott, jelzett, hibátlan, d: 31 cm 3409244
12338
500
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán váza. Jelzett, minimális kopással, m: 29,5 cm 3331508
12339
500
24000
Hollóházi Hajnalka mintás teás készlet. Jelzett, teljes. 3374822
12340
500
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített zöld váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm 3371943
12341
500
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, matricás, hibátlan, kissé sérült bőr keretben, Kép mérete 18x12 cm 3409051
12342
500
Hollóházi bölcs bagoly. Terv.: Balogh Béla. Jelzett, m: 9,5 cm 3409513
12343
500
Hollóházi pillangó mintás kézzel áttört és aranyozott kínáló, jelzett, hibátlan, d: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft