Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3404088
12453
500
3 darab Aquincum figura: macival játszó lány, nyulat fogó fiú, strandolófiú, jelzett, hibátlan. 3410109
12454
500
4800
4 darabos Staffordshire porcelán virág ékszer szett, 2 db bross + fülbevaló pár, közte jelzettek. Egy levélen kis hiány. 3359650
12455
500
3400
Elbogen vastag falú csésze és süteménytálka, a csésze jelzett, kopással, h: 24 cm alatt 3128938
12456
500
Szecessziós virágmintás kínáló pár. Jelzés nélkül, kopással, 24,5x22 cm 3359674
12457
500
Szovjet porcelán szarvaspár, jelzett, kopással, m: 27 cm 3371693
12458
500
8 darabos kínai mintás gyermekjáték porcelán szett, h: 10 cm aaltt 3408218
12459
500
4200
cca 1890 Éljen a haza. feliratos fajansz dísztál, jelzés nélkül, kopással, mázrepedéssel, d: 23 cm 3408306
12460
500
Éljen a haza feliratos falitál, jelzett, kopással, d: 23 cm 3405543
12461
500
Kahla hagymamintás 6 darab tálka d: 11 cm + 5 darab köretes tál d: 13 cm, jelzett, hibátlan. 3405452
12462
500
cca 1940 Hummel art deco falimaszk, biszkvit porcelán, jelzett, 14x12,5 cm 3405550
12463
500
Kahla hagymamintás 6 darab mélytányér, jelzett, hibátlan, d: 24 cm 3405323
12464
500
Kahla hagymamintás 4 részes szervírozó szett, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft