Porcelán

Tételek száma: 415

3 darab Aquincum figura: macival játszó lány, nyulat fogó fiú, strandolófiú, jelzett, hibátlan.
12453.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

4 darabos Staffordshire porcelán virág ékszer szett, 2 db bross + fülbevaló pár, közte jelzettek. Egy levélen kis hiány.
12454.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Elbogen vastag falú csésze és süteménytálka, a csésze jelzett, kopással, h: 24 cm alatt
12455.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Szecessziós virágmintás kínáló pár. Jelzés nélkül, kopással, 24,5x22 cm
12456.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Szovjet porcelán szarvaspár, jelzett, kopással, m: 27 cm
12457.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

8 darabos kínai mintás gyermekjáték porcelán szett, h: 10 cm aaltt
12458.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

cca 1890 Éljen a haza. feliratos fajansz dísztál, jelzés nélkül, kopással, mázrepedéssel, d: 23 cm
12459.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Éljen a haza feliratos falitál, jelzett, kopással, d: 23 cm
12460.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kahla hagymamintás 6 darab tálka d: 11 cm + 5 darab köretes tál d: 13 cm, jelzett, hibátlan.
12461.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1940 Hummel art deco falimaszk, biszkvit porcelán, jelzett, 14x12,5 cm
12462.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Kahla hagymamintás 6 darab mélytányér, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
12463.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kahla hagymamintás 4 részes szervírozó szett, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
12464.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft