Porcelán

Tételek száma: 415

cca 1900 Japán váza, jelzett, restaurált, m: 15 cm
12441.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kalocsai porcelán 2 darab csésze alátéttel és egy cukortartó, jelzett, hibátlan.
12442.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Porcelán tigris, jelzés nélkül, hibátlan, h: 27 cm
12443.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

cca 1900, 2 darab német gyermekjáték porcelán figura, m: 5 cm alatt
12444.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Olasz fedeles edény, jelzett, kis kopással, d: 23 cm, m: 16 cm
12445.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Díszes török porcelán dugós üveg alátét tállal, jelzett, m: 34 cm
12446.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Drasche babával játszó kislány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 19 cm
12447.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Német fém fedeles sörös korsó, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
12448.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Gerzit fém fedeles sörös korsó, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
12449.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 19. sz. második fele, Fischer & Meig Pirkenhammer kínálótál, jelzett, kopással, de: 32 cm
12450.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Meissen virágmintás tálka, jelzett, hibátlan, 10x8 cm
12451.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kahla hagymamintás asztalközép kínáló, jelzett, hibátlan, d: 28 cm
12452.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft