Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3403502
12441
500
cca 1900 Japán váza, jelzett, restaurált, m: 15 cm 3403472
12442
500
Kalocsai porcelán 2 darab csésze alátéttel és egy cukortartó, jelzett, hibátlan. 3403405
12443
500
Porcelán tigris, jelzés nélkül, hibátlan, h: 27 cm 3403488
12444
500
cca 1900, 2 darab német gyermekjáték porcelán figura, m: 5 cm alatt 3402476
12445
500
Olasz fedeles edény, jelzett, kis kopással, d: 23 cm, m: 16 cm 3402484
12446
500
3400
Díszes török porcelán dugós üveg alátét tállal, jelzett, m: 34 cm 3402315
12447
500
Drasche babával játszó kislány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 19 cm 3402242
12448
500
Német fém fedeles sörös korsó, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 3402238
12449
500
Gerzit fém fedeles sörös korsó, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm 3402208
12450
500
cca 19. sz. második fele, Fischer & Meig Pirkenhammer kínálótál, jelzett, kopással, de: 32 cm 3402217
12451
500
Meissen virágmintás tálka, jelzett, hibátlan, 10x8 cm 3366166
12452
500
3400
Kahla hagymamintás asztalközép kínáló, jelzett, hibátlan, d: 28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft