Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3405549
12465
500
Kahla hagymamintás 6 darab nagytányér, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm 3405548
12466
500
Kahla hagymamintás 6 darab csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm 3405546
12467
500
Kahla hagymamintás 6 darab desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 19 cm 3406149
12468
500
3800
Hattyúk a tavon. Porcelán, benne olvasztott üveggel, jelzés nélkül, 17x14 cm 3409056
12469
500
5 darab porcelán és műgyanta szobor figura, közte jelzéssel, kopással, m: 26 cm alatt 3406667
12470
500
Knowles 5 darab dísztányér, jelzett, hibátlan, mindhez fa tartóval, d: 21,5 cm 3406849
12471
500
10 darab porcelán kúrapohár, közte városkép ábrázolással, m: 13,5 cm alatt 3405271
12472
500
Francia porcelán petróleumlámpa test, jelzett, m: 24 cm 3405327
12473
500
Kahla hagymamintás étkészlet 12 darabja, közte kínálótálakkal, jelzett. 3404062
12474
500
6 darab kanai leveses csésze, kanállal, jelzett, hibátlan, d: 11 cm 3406654
12475
500
cca 1925 Schirnding Porzellan 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok, jelzett, kis kopással, egyik csészén pattanással. d: 19 cm 3368374
12476
500
Wedgwood Ferrara 4 részes egyszemélyes szervírozó szett, jelzett, hibátlan, d: 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft