Porcelán

Tételek száma: 415

Kahla hagymamintás 6 darab nagytányér, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm
12465.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kahla hagymamintás 6 darab csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
12466.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kahla hagymamintás 6 darab desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 19 cm
12467.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Hattyúk a tavon. Porcelán, benne olvasztott üveggel, jelzés nélkül, 17x14 cm
12468.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

5 darab porcelán és műgyanta szobor figura, közte jelzéssel, kopással, m: 26 cm alatt
12469.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Knowles 5 darab dísztányér, jelzett, hibátlan, mindhez fa tartóval, d: 21,5 cm
12470.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10 darab porcelán kúrapohár, közte városkép ábrázolással, m: 13,5 cm alatt
12471.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Francia porcelán petróleumlámpa test, jelzett, m: 24 cm
12472.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kahla hagymamintás étkészlet 12 darabja, közte kínálótálakkal, jelzett.
12473.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

6 darab kanai leveses csésze, kanállal, jelzett, hibátlan, d: 11 cm
12474.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1925 Schirnding Porzellan 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok, jelzett, kis kopással, egyik csészén pattanással. d: 19 cm
12475.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Wedgwood Ferrara 4 részes egyszemélyes szervírozó szett, jelzett, hibátlan, d: 21 cm
12476.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft