Porcelán

Tételek száma: 415

cca 1900, Szecessziós nagyméretű szervírozótál, kopott, d: 39 cm
12489.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

6 darab német modernista fehér porcelán váza, közte több Arzberg darabbal, jelzett, hibátlan, m: 15 cm alatt
12490.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

5 darab német váza, közte Royal, Kaiser, Heinrich, jelzett, hibátlan, m: 27 cm alatt
12491.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Gránit elefánt a kicsinyével. Jelzett, minimális kopással, 15,5x13,5 cm
12492.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Wagner & Apel Bertram halász. Jelzett, hibátlan, anyagtapadással, m: 24 cm
12493.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

4 részes modern rágcsakínáló, jelzés nélkül, hibátlan, tálca h: 35 cm
12494.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12495.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Lippelsdorf Wagner & Apel figurális felespohár szett, figura kalapja a dugó, jelzett, 6 pohárral, m: 18,5 cm
12496.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

12497.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Lomonosov "Feltámadás" húsvéti dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
12498.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kínai teás kanna + 9 csésze, kézzel festett, jelzett, kanna 16 cm
12499.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Designer space age porcelán asztali lámpatest / asztaldísz. Címkével jelzett, hibátlan, d: 19 cm
12500.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft