Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3335991
12489
500
4800
cca 1900, Szecessziós nagyméretű szervírozótál, kopott, d: 39 cm 3322303
12490
500
4600
6 darab német modernista fehér porcelán váza, közte több Arzberg darabbal, jelzett, hibátlan, m: 15 cm alatt 3315162
12491
500
4200
5 darab német váza, közte Royal, Kaiser, Heinrich, jelzett, hibátlan, m: 27 cm alatt 3332422
12492
500
Gránit elefánt a kicsinyével. Jelzett, minimális kopással, 15,5x13,5 cm 3368151
12493
500
Wagner & Apel Bertram halász. Jelzett, hibátlan, anyagtapadással, m: 24 cm 3368363
12494
500
4 részes modern rágcsakínáló, jelzés nélkül, hibátlan, tálca h: 35 cm 3153159
12495
500
Drasche teás kiöntő, virág mintás, jelzett, minimális kopással. Hozzá 4 db csészealj és két csésze. 3368114
12496
500
Lippelsdorf Wagner & Apel figurális felespohár szett, figura kalapja a dugó, jelzett, 6 pohárral, m: 18,5 cm 3272557
12497
500
3 db Aquincum porcelán tálka Balatonfüred, Tata, Galyatető és váza d: 9 cm, m: 9 cm 3369389
12498
500
Lomonosov "Feltámadás" húsvéti dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 3373123
12499
500
4800
Kínai teás kanna + 9 csésze, kézzel festett, jelzett, kanna 16 cm 3368328
12500
500
4800
Designer space age porcelán asztali lámpatest / asztaldísz. Címkével jelzett, hibátlan, d: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft