Porcelán

Tételek száma: 415

Hollóházi Lillafüred porcelán dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan 8x9 cm
12369.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

12370.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hollóházi 5 darab klf kínálótálka, közte Bük gyógyfürdő, Annabella Szálló Balatonfüred mintákkal, jelzéssel, d: 8-18 cm
12371.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

2 darab Hollóházi dísztányér, szocialista díszítéssel, jelzett, kopással, cca 17x20 cm
12372.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Rosenthal Studio-Line "Mythos" kávés csésze alátéttel. Nr. 1, Bjorn Wiinblad (1919-2016). Jelzett, hibátlan, d: 12 cm
12373.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Rosenthal Studio-Line "Mythos" kávés csésze alátéttel. Nr. 3, designer: Yves Galgon (1948-). Jelzett, hibátlan, d: 12 cm
12374.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Rosenthal Studio-Line "Mythos" kávés csésze alátéttel. Nr. 4, designer: Frogen Yang (1953-). Jelzett, hibátlan, d: 12 cm
12375.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Rosenthal Studio-Line "Mythos" kávés csésze alátéttel. Nr. 5, designer: Brigitte Doege (1938-). Jelzett, hibátlan, d: 12 cm
12376.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Rosenthal Studio-Line kávés csésze alátéttel. Nr. 1, designer: Jean-Claude de Crousaz (1931-2012). Jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm
12377.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
12378.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

12379.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Rosenthal art deco vázapár Kézzel festett, jelzett, egyiken sérülésekkel m: 29 cm
12380.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft