Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3331010
12369
500
900
Hollóházi Lillafüred porcelán dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan 8x9 cm 3246368
12370
500
Hollóházi és Alföldi 4 darab korsó, aljukon Magyar Posta megjelöléssel, m: 11-16 cm 3357705
12371
500
Hollóházi 5 darab klf kínálótálka, közte Bük gyógyfürdő, Annabella Szálló Balatonfüred mintákkal, jelzéssel, d: 8-18 cm 3371616
12372
500
2 darab Hollóházi dísztányér, szocialista díszítéssel, jelzett, kopással, cca 17x20 cm 3395594
12373
500
Rosenthal Studio-Line "Mythos" kávés csésze alátéttel. Nr. 1, Bjorn Wiinblad (1919-2016). Jelzett, hibátlan, d: 12 cm 3395593
12374
500
Rosenthal Studio-Line "Mythos" kávés csésze alátéttel. Nr. 3, designer: Yves Galgon (1948-). Jelzett, hibátlan, d: 12 cm 3395592
12375
500
Rosenthal Studio-Line "Mythos" kávés csésze alátéttel. Nr. 4, designer: Frogen Yang (1953-). Jelzett, hibátlan, d: 12 cm 3395590
12376
500
Rosenthal Studio-Line "Mythos" kávés csésze alátéttel. Nr. 5, designer: Brigitte Doege (1938-). Jelzett, hibátlan, d: 12 cm 3395588
12377
500
Rosenthal Studio-Line kávés csésze alátéttel. Nr. 1, designer: Jean-Claude de Crousaz (1931-2012). Jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm 2963138
12378
500
36000
Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan 2963159
12379
500
19000
Rosenthal virág mintás porcelán süteményes készlet. Hat személyes komplett, kézzel festett, jelzett, kis kopással 3386380
12380
500
Rosenthal art deco vázapár Kézzel festett, jelzett, egyiken sérülésekkel m: 29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft