Porcelán

Tételek száma: 415

12244.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

12245.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

Herendi petrezselyemlevél mintás szív alakú bonbonier, rózsa fogóval, jelzett, hibátlan, 14x12,5 cm
12246.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

12247.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Herendi Viktória mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Az óra rész nincs kipróbálva. d: 28 cm
12248.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Herendi óherendi bécsirózsa mintás kaspó, jelzett, kis kopottsággal, m:16 cm, d: 19 cm
12249.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Herendi apponyi zöld mintás háromágú kétrészes gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
12250.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Herendi Apponyi lila mintás váza, jelzett, m: 21 cm
12251.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Herendi 6 darab festetlen kávés csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
12252.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

12253.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Herendi 6 darab festetlen csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm
12254.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Herendi Viktória mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
12255.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft