Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3151732
12244
500
32000
Herendi nagy koi hal. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással .m: 16 cm 3218198
12245
500
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
3404992
12246
500
22000
Herendi petrezselyemlevél mintás szív alakú bonbonier, rózsa fogóval, jelzett, hibátlan, 14x12,5 cm 3376137
12247
500
24000
Herendi Milles Fleurs italos flaska. Négyoldalú hólyagosan tagolt test, vállnál háncsnyomott mintával, kézzel festett, hibátlan, 11x8x13 cm 3334351
12248
500
Herendi Viktória mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Az óra rész nincs kipróbálva. d: 28 cm 3370074
12249
500
24000
Herendi óherendi bécsirózsa mintás kaspó, jelzett, kis kopottsággal, m:16 cm, d: 19 cm 3368115
12250
500
Herendi apponyi zöld mintás háromágú kétrészes gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm 3209700
12251
500
15000
Herendi Apponyi lila mintás váza, jelzett, m: 21 cm 3402293
12252
500
Herendi 6 darab festetlen kávés csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm 3368126
12253
500
15000
Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, kis aranykopással, m: 15 cm 3402292
12254
500
15000
Herendi 6 darab festetlen csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm 3406903
12255
500
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft