Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3404169
12256
500
Herendi virágmintás csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan, d: 11 cm 3404173
12257
500
15000
Herendi mid-century váza. Terv.: Cs. Illés Irén. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm 3407284
12258
500
15000
Herendi porcelán Győr, Szilágyi Gyula ifi. kf. (birkózó) emlékverseny kisplasztika. Biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan. d: 13 cm 3406788
12259
500
Herendi tyúkot és kakast etető lány, Kézzel festett. jelzett, hibátlan. 14 cm 3406796
12260
500
Herendi Viktória mintás bonbonniere, Kézzel festett. jelzett, hibátlan. 8 cm 3372134
12261
500
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, kézzel festett, m: 15,5 cm 3405026
12262
500
Herendi Zova zöld mintás bonbonier, jelzet, hibátlan, d: 7,5 cm 3406795
12263
500
Herendi Rotschild mintás bonbonniere, Kézzel festett. jelzett, hibátlan. 8 cm 3169880
12264
500
6500
Herendi kínáló bogár- és virágmintákkal. Jelzett, kopott, 25x25 cm 3354510
12265
500
Herendi liba. Jelzett, hibátlan, h: 13 cm 3355689
12266
500
Herendi talpas kínáló, felső gombja levált, jelzett, laza, d: 28 cm, m: 14 cm 3407089
12267
500
Herendi Poisson mintás gyűrűtartó tálka, jelzett, hibátlan, d: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft