Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3372047
12381
500
13000
Rosenthal "Aladdin és a csodalámpa" sorozat, V-VIII., 4 db porcelán dísztányér, tervező: Bjorn Wiinblad. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16 cm 3373255
12382
500
Rosenthal tamburinos lány, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 3369395
12383
500
Rosenthal váza. Rózsa mintás. Kézzel festett, jelzett, kopással m: 20 cm 3366107
12384
500
Rosenthal Undine ritka mintás 6 személyes reggeliző készlet, 2 kínálóval, jelzett, teljes, kopásokkal. 3156869
12385
500
6500
10 db Rosenthal teás csésze és alj. Aranyozott, jelzett, apró kopásokkal 3402212
12386
500
Rosenthal 3 darab dísztárgy, jelzett, hibátlan, váza m: 19 cm 3405035
12387
500
3200
Rosenthal virágmintás kínáló, jelzett, hibátlan, d: 18,5 cm 3304103
12388
500
Rosenthal "Dorit" leveskínáló tál, jelzett, kopással, 26x14 cm 3393497
12389
500
Rosenthal 6 darabos tálka szett, jelzett, hibátlan, d:9,5 cm 3335961
12390
500
Rosenthal kínálótálka, jelzett, d: 14,5 cm 2866052
12391
500
30000
KPM berlini 32 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, kopásokkal, néhány darabon lepattanás. 3188246
12392
500
34000
cca 1870-1880, A Herendi Viktória mintát utánzó, Hausmaler Karl Anton által festett 6 darabos mélyített tányér szett. A tányérok császári tiszti hagyatékból származnak, peremükön Rehák Magda tulajdonos monogramja látható. Mesterjelzése lekopott, masszába nyomott formaszámokkal jelzett, kopott, d: 22,5 cm /// Circa 1870-1880, Hausmaler Karl Anton: Herend Victoria-patterned 6-piece deep plate set. The plates come from the estate of an imperial officer, and the rim features the monogram of the owner, Magda Rehák. The master mark has worn off, and they are marked with impressed shape numbers, worn, diameter: 22.5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft