Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3391134
12405
500
cca 1900 Schauer Vienna Faiance rekamién könyöklő hölgy macskával. Mázas és biszkvit fajansz, hölgy feje ragasztott, kis lepattanásokkal, virágtartó résszel, jelzett, 26x20 cm 3361052
12406
500
4600
3 db Goebel Klimt dísztányér. klf méretben Matricás, jelzett, hibátlan d: 31 cm, d: 9,5 cm (2x) 3404703
12407
500
1939-1949 Hummel bárányoknak zenélő gyermekek figura, jelzett, hibátlan, 12x11 cm 3097317
12408
500
Epiag Czechoslovakia porcelán csésze és alj. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopottsággal, d: 9,5 - 14 cm 3406744
12409
500
15000
Kézzel festett kínai paradicsommadár mintás kávés készlet. Teljes, jelzett, hibátlan. 2792734
12410
500
6 db kínai süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, egyiken kis lepattanással d: 18 cm 3319360
12411
500
Kínai oltár váza, Fedele nélkül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 32 cm 3156874
12412
500
15000
12 személyes Rosenthal süteményes készlet. Aranyozott, jelzett, apró kopásokkal d: 32 cm, 17 cm 3369255
12413
500
15000
Schütz Cilli majolika dísztál. Kézzel festett jelzett,"Platthy Klára 1890" kis kopással d: 20 cm 3372014
12414
500
cca 1900, Porcelánlapra festett zsánerjelenet. Keretre applikálva, 11x8 cm, kerettel 22x15 cm 3377402
12415
500
3800
Váza. Japán, cca 1850, jelzett, kézzel festett, kopott, restaurált, m: 36 cm 3098889
12416
500
Kalk német porcelán kapcsoló előlap, 2 db, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, 13×9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft