Porcelán

Tételek száma: 415

12405.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

3 db Goebel Klimt dísztányér. klf méretben Matricás, jelzett, hibátlan d: 31 cm, d: 9,5 cm (2x)
12406.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

1939-1949 Hummel bárányoknak zenélő gyermekek figura, jelzett, hibátlan, 12x11 cm
12407.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Epiag Czechoslovakia porcelán csésze és alj. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopottsággal, d: 9,5 - 14 cm
12408.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kézzel festett kínai paradicsommadár mintás kávés készlet. Teljes, jelzett, hibátlan.
12409.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

12410.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

12411.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

12412.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Schütz Cilli majolika dísztál. Kézzel festett jelzett,"Platthy Klára 1890" kis kopással d: 20 cm
12413.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

cca 1900, Porcelánlapra festett zsánerjelenet. Keretre applikálva, 11x8 cm, kerettel 22x15 cm
12414.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Váza. Japán, cca 1850, jelzett, kézzel festett, kopott, restaurált, m: 36 cm
12415.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

12416.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft