Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3401319
12526
500
36000
Zsolnay Marie Antoinette kávés készlet. Teljes, jelzett, hibátlan. 3406259
12527
500
Gzhel cukortartó, jelzett, m: 14 cm 3402951
12528
500
Epiag bögre Sissi arcképével, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm 3403397
12529
500
Lufthansa tálka és váza, jelzett, d: 10 cm, m: 12,5 cm 3402926
12530
500
Gránit teás kanna, jelzett, mázrepedéssel, 26x16 cm 3403168
12531
500
Drasche magyaros mintás bonbonier és pillangó, jelzett, kopással. 3403507
12532
500
MZ Austria szecessziós csésze alátéttel, jelzett, d: 16 cm 3403494
12533
500
Orosz csésze alátéttel, jelzett, d: 14 cm 3403482
12534
500
Mongol porcelán figura, hibátlan, m: 13 cm 3403526
12535
500
Humoros figurális persely, lepattanással, m: 9,5 cm 3403517
12536
500
4 darab kis váza, jelzett, kopással, m: 7,5 cm 3402371
12537
500
Zech Scherzer 6 darab régi csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft