Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3377712
12501
500
4400
Térdelő női akt porcelán szobor, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm 3377821
12502
500
Tigriskölyök, jelzés nélkül, hibátlan 17 cm 3376023
12503
500
Hummel Goebel falikép, jelzett, akasztó applikációval, d: 19 cm 3368542
12504
500
Gzhel kulacs, váza és bögre, jelzett, eredeti dobozában, h: 13 cm alatt. 3392171
12505
500
Szecessziós stílusú biszkvit porcelán váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm 3020274
12506
500
4800
Schwaz ÁF. kézzel festett fajansz csésze alj nélkül. Bruned kézi festéssel. Jelzett , hibátlan 6 cm 3354509
12507
500
Meissen Waldsteint mintás tálka, jelzett, hibátlan, 12,5x9,5 cm 3356772
12508
500
3800
6 darab porcelán reggeliző szett: csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, minimális kopással, közte ritkább készletekkel. 2729728
12509
500
Villeroy&Boch 2db lapos tányér, 2 db mélytányér, jelzett, sérülésekkel. d: 24 cm 3354593
12510
500
4400
Régi multicolor színezésű plasztikus rózsamintás kínáló, jelzett, kopott, 33x23 cm 3090598
12511
500
Design váza pár, bagoly mintával, kis kopással, m: 34 cm 3358496
12512
500
Apro porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal d: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft