Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3376899
12626
500
Német kakas figura, számozott, m: 12,5 cm 3376908
12627
500
Lippelsdorf kocsis lányka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 17x17 cm 3376927
12628
500
Csehszlovák őz figura, jelzett, hibátlan, 10x13 cm 3368376
12629
500
Scherzer kékrózsás pralinékínáló szett, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 3395034
12630
500
Hollóházi akt, jelzett, hibátlan, 20x13 cm 3372508
12631
500
Porcelán bonbonier, plasztikus díszítéssel, d: 8 cm 3369083
12632
500
Arzberg 3 darab rózsamintás kínáló, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 3369257
12633
500
Mariazell emlékbögre, jelzett, kis kopással, m: 9 cm 3376119
12634
500
3200
Kínai porcelán likőrös flaska, jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm 3376025
12635
500
14 darabos régi gyermekjáték porcelán szett, 1-1 sérüléssel, jelzett. 3368721
12636
500
Unterweissbach puttó figura, jelzett, sérült ujjakkal, h: 15 cm 3368710
12637
500
Jelzett virágmintás kínáló, d: 25 cm, m: 6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft