Porcelán

Tételek száma: 415

Ritzenhoff "Caria" egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
12600.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Pink pudli persely szobor, kis kopással, 14x13 cm
12601.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Alka Kunst mid-century füles váza, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
12602.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kínai váza. Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
12603.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ilmenau porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan 21x15 cm
12604.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kahla Canaletto dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm
12605.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Rokoko anno 1720-80 porcelán figura, jelzett, hibátlan, dobozban, m: 22 cm
12606.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bavaria modernista pralinékínáló szett, jelzett, kopással, d: 19 cm
12607.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Royal Porzellan irizáló felületű kacsa ékszertartó, jelzett, 15x9,5 cm
12608.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1968 Drasche tálka, jelzett, h: 19 cm
12609.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
9

Lagenthal dísztányér, Albert Anker festményének reprodukciójával díszítve, jelzett, hibátlan, d: 23 cm
12610.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

6 darab Kozel porcelán poháralátét, d: 12,5 cm
12611.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft