Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3406420
12600
500
Ritzenhoff "Caria" egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 22 cm 3406628
12601
500
3200
Pink pudli persely szobor, kis kopással, 14x13 cm 3406450
12602
500
Alka Kunst mid-century füles váza, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 3358501
12603
500
Kínai váza. Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm 3377018
12604
500
Ilmenau porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan 21x15 cm 3374847
12605
500
Kahla Canaletto dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm 3376948
12606
500
Rokoko anno 1720-80 porcelán figura, jelzett, hibátlan, dobozban, m: 22 cm 3375947
12607
500
Bavaria modernista pralinékínáló szett, jelzett, kopással, d: 19 cm 3376933
12608
500
Royal Porzellan irizáló felületű kacsa ékszertartó, jelzett, 15x9,5 cm 3406171
12609
500
1968 Drasche tálka, jelzett, h: 19 cm 3409188
12610
500
Lagenthal dísztányér, Albert Anker festményének reprodukciójával díszítve, jelzett, hibátlan, d: 23 cm 3396780
12611
500
6 darab Kozel porcelán poháralátét, d: 12,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft