Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3409053
12612
500
Drasche bagoly. Jelzett, hibátlan 7,5x7 cm 3401240
12613
500
38000
Zsolnay talpas kínáló. 1870 körül, máz alatti kobaltkék virágmintával festett korongozott finomfajansz, alján jelzett: máz alatti családi pecsét, formába nyomott Zsolnay Pécs felirat. Mázrepedéssel, 3 kisebb lepattanással, d: 22,5 cm, m: 9,5 cm 3409190
12614
500
Lagenthal dísztányér, Albert Anker festményének reprodukciójával díszítve, jelzett, hibátlan, d: 23 cm 3373083
12615
500
Porcelán nyúl figura, m: 15,5 cm 3330492
12618
500
Német porcelán tál és váza, sérült. 3333465
12619
500
Lippelsdorf férfi figura, jelzett, m: 16,5 cm 3331635
12620
500
Porcelán macska és ló figurák, h: 10-13 cm 3320876
12621
500
Aquincum Balatonfüred, Hévíz feliratos kis porcelán edénykék emlékek váza. Kézzel festett, jelzett, d: 4 cm 3316402
12622
500
Gerzit madár alakú italtartó, jelzéssel, dugó nélkül, hibátlan, m: 17,5 cm 3320370
12623
500
Sadler angol fajansz váza. Matricás, jelzett, egy halvány hajszálrepedéssel a száján 12 cm 3316874
12624
500
3200
Vintage pöttyös német fajansz edényalátét / tortatál, jelzett, d: 29,5 cm 3335854
12625
500
Antik fajansz leveses tál, kézzel festett, hibátlan d: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft