Porcelán

Tételek száma: 415

Zsolnay névjegykártyatartó tál - lábnyomokat szaglászó farkasok alakjával. cca 1900, eozin mázakkal fedett öntött keménycserép, jelzett, restaurált, 41x24x14 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12232.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25
10

Zsolnay eozin mázas szüretelő pohár. MINTADARAB! Eozin mázakkal borított öntött finomfajansz, jelzett, m: 16 cm /// "Zsolnay Eosin-Glazed Harvesting Cup. SAMPLE PIECE! Cast fine faience covered with eosin glazes. Marked. Height: 16 cm
12233.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Hollóházi porcelán váza Faragó Miklós (1947- ) által tervezett "Le Quattro Staggioni" - Négy évszak mintával díszítve, jelzett, levonóképes, sorszámozott: 1999 darabból az 1299. számú. Jelzett, hibátlan, tanúsítvánnyal, m: 35 cm
12234.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Hollóházi porcelán dísztál Faragó Miklós (1947- ) által tervezett "Le Quattro Staggioni" - Négy évszak mintával díszítve, jelzett, levonóképes, sorszámozott: 1999 darabból az 1414. számú. Jelzett, hibátlan, tanúsítvánnyal, d: 31 cm
12235.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Hollóházi porcelán hamuzó Faragó Miklós (1947- ) által tervezett "Le Quattro Staggioni" - Négy évszak mintával díszítve, jelzett, levonóképes, sorszámozott: 1999 darabból az 1328. számú. Jelzett, hibátlan, tanúsítvánnyal, 16,5x16,5 cm
12236.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

cca 19. sz. vége, Famille Verte nagyváza, kézzel festett, jelzett: 6 jegyes császári jelölés, kis karcokkal, m: 46 cm
12237.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

cca 20. sz. eleje, Meissen "Kakiemon" csésze alátéttel. Jelzett, kézzel festett, csészén repedéssel, d: 12 cm, m: 9,5 cm /// Early 20th century, Meissen 'Kakiemon' Cup and Saucer. Marked, hand-painted, with a crack on the cup. Diameter: 12 cm, height: 9.5 cm
12238.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

12239.

Kikiáltási ár:
550 000 Ft
1 490,51
1 718,75

12240.

Kikiáltási ár:
360 000 Ft
975,61
1 125,00

Friedrich Spahr (1900-1945): Porcelán váza ezüst (Ag) díszborítással, jelzett, m: 16 cm /// Friedrich Spahr (1900-1945): Porcelain Vase with Silver (Ag) Decorative Covering. Marked. Height: 16 cm.
12241.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Herendi zöldvirág mintás mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, teljes, minimális kopással, a kiöntő fogóján kis pattogzással.
12242.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Herendi, Óherendi névre szóló nagy bögre és tál. "Dick" névre. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d:12 cm, d: 18 cm
12243.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft