Porcelán

Tételek száma: 415

Herendi VBO mintás tálka, jelzett, hibátlan, 11,5x9 cm
12293.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Herendi tálka, "Környezetvédelmi Napok 1974 Veszprém" felirattal, jelzett, díszdobozban, 14x9,5 cm
12294.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Herendi bécsi rózsa mintás kisváza, jelzett, hibátlan, m: 5 cm
12295.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Herendi Tertia levél alakú ékszeres edény, jelzett, hibátlan, 15x8,5 cm
12296.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Herendi Apponyi lila hamuzó, jelzett, hibátlan, 13,5x9 cm
12297.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13

Herendi fűszerkínáló, körmös lábakon, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm, m: 5 cm
12298.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Herendi zöld Apponyi mintás fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 4,5 cm
12299.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Herendi 5 darab csészealj, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, d: 13,5 cm
12300.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Herendi Tertia laposváza. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
12301.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Herendi litofán tányér, csikós jelenettel, jelzés nélkül, hibátlan, d: 15,5 cm, dobozában.
12302.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Herendi eton mintás kisváza, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
12303.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

cca 1880 Zsolnay váza. Nyakánál bütykös díszítéssel, korongozott és kézzel formázott, plasztikus elemekkel díszített porcelánfajansz, jelzett: családi pecsét, restaurált, m: 28,5 cm /// Circa 1880 Zsolnay Vase. Featuring a knop decoration at the neck, wheel-thrown and hand-shaped porcelain faience with applied plastic elements. Marked with a family crest seal. Restored. Height: 28.5 cm.
12304.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft