Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3404774
12293
500
3400
Herendi VBO mintás tálka, jelzett, hibátlan, 11,5x9 cm 3404445
12294
500
Herendi tálka, "Környezetvédelmi Napok 1974 Veszprém" felirattal, jelzett, díszdobozban, 14x9,5 cm 3404082
12295
500
Herendi bécsi rózsa mintás kisváza, jelzett, hibátlan, m: 5 cm 3402799
12296
500
Herendi Tertia levél alakú ékszeres edény, jelzett, hibátlan, 15x8,5 cm 3402953
12297
500
Herendi Apponyi lila hamuzó, jelzett, hibátlan, 13,5x9 cm 3402956
12298
500
Herendi fűszerkínáló, körmös lábakon, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm, m: 5 cm 3402958
12299
500
3400
Herendi zöld Apponyi mintás fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 4,5 cm 3355338
12300
500
Herendi 5 darab csészealj, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, d: 13,5 cm 3263426
12301
500
Herendi Tertia laposváza. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm 3334414
12302
500
Herendi litofán tányér, csikós jelenettel, jelzés nélkül, hibátlan, d: 15,5 cm, dobozában. 3387694
12303
500
Herendi eton mintás kisváza, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 3336774
12304
500
80000
cca 1880 Zsolnay váza. Nyakánál bütykös díszítéssel, korongozott és kézzel formázott, plasztikus elemekkel díszített porcelánfajansz, jelzett: családi pecsét, restaurált, m: 28,5 cm /// Circa 1880 Zsolnay Vase. Featuring a knop decoration at the neck, wheel-thrown and hand-shaped porcelain faience with applied plastic elements. Marked with a family crest seal. Restored. Height: 28.5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft