Porcelán

Tételek száma: 415

Aquincum aquazur angyalka gyertyatartóval. Terv: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
12417.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1939-1949 Hummel nyúl figurával díszített kosár kínáló, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
12418.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1939-1949 Hummel nyúl figurával díszített kosár kínáló, jelzett, kopással, m: 11 cm
12419.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Hummel Goebel virágot tartó mókus figura, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
12420.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Hummel Goebel nyúl figurás cukortartó, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
12421.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) Don Quijote de la Mancha és hű társa Sancho Panza, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm
12422.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Drasche focista - Újpesti Dózsa. Jelzett, hibátlan (alátámasztási nyommal), m: 26 cm
12423.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20

Kahla hagymamintás 6 személyes, 18 részes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok. Jelzett, hibátlan d: 19 cm
12424.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Meissen kakasmintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 9 cm
12425.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Meissen mustáros edény. Jelzett, kanállal, rózsán sérüléssel, m: 10 cm
12426.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

12427.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

4 db Metzler & Ortoff porcelán váza és párologtató. Jelzett, hibátlan 14-19 cm
12428.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft