Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3404781
12417
500
Aquincum aquazur angyalka gyertyatartóval. Terv: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 3411047
12418
500
1939-1949 Hummel nyúl figurával díszített kosár kínáló, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 3411051
12419
500
1939-1949 Hummel nyúl figurával díszített kosár kínáló, jelzett, kopással, m: 11 cm 3411055
12420
500
Hummel Goebel virágot tartó mókus figura, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 3411058
12421
500
Hummel Goebel nyúl figurás cukortartó, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 3406701
12422
500
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) Don Quijote de la Mancha és hű társa Sancho Panza, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm 3406957
12423
500
Drasche focista - Újpesti Dózsa. Jelzett, hibátlan (alátámasztási nyommal), m: 26 cm 3375957
12424
500
Kahla hagymamintás 6 személyes, 18 részes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok. Jelzett, hibátlan d: 19 cm 3354508
12425
500
Meissen kakasmintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 9 cm 3338770
12426
500
3200
Meissen mustáros edény. Jelzett, kanállal, rózsán sérüléssel, m: 10 cm 3306500
12427
500
Meissen "Drezda" városképpel díszített tál, jelzett, d: 19,5 cm 3358244
12428
500
4 db Metzler & Ortoff porcelán váza és párologtató. Jelzett, hibátlan 14-19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft