Porcelán

Tételek száma: 415

Nagyméretű porcelán ló sakkfigura, irizáló mázzal, m: 25 cm
12538.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

W&A Bertram kutya figura, jelzett, 12x6 cm
12539.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hattyú alakú váza, hibátlan, m: 20 cm
12540.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Biszkvit porcelán női akt, kopással, m: 23,5 cm
12541.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10

2 darab német gyermekjáték porcelán, m: 8,5 cm alatt
12542.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

3 darab porcelán csengő + angyalka, közte Hollóházi, m: 13 cm
12543.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Witeg Kőporc szalvétatartó, jelzett, m: 13 cm
12544.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Drasche kulacs, jelzett, m: 13 cm
12545.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Capodimonte virág, jelzett, minimális pattogzással, h: 8,5 cm
12546.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Wloclawek lengyel 6 darabos nagytányér szett, jelzett, d: 24 cm
12547.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ceramar spanyol kézzel festett dísztál, jelzett, hibátlan, d: 23 cm
12548.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Schmeisser Porzellan Manufaktur porcelán emlék bögre. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm
12549.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft