Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3393416
12562
500
Wałbrzych dísztányér, polkát táncoló pár díszítésével, jelzett, d: 24,5 cm 3386604
12563
500
Kaiser szecessziós stílusú biszkvit porcelán váza, jelzett, kis kopással, m: 20,5 cm 2894156
12565
500
Zsák alakú porcelán váza, tájkép mintával, szignózott, jelzés nélkül, kopással, m: 23,5 cm 2894163
12566
500
Iszákos szegény férfi figura, mázazatlan porcelán, jelzett, hibátlan, m 16,5 cm 2787378
12567
500
Régi népi tányér, jelzés nélkül, repedéssel, d: 22,5 cm 2864968
12568
500
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 7 cm 2493432
12569
500
Cukortartó, matricás porcelán, kopott, sérült, jelzett. m: 11 cm 3134888
12570
500
Terebess keleti mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kopással 21 cm 3404084
12571
500
Aquincum modern váza, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 2976443
12572
500
cca 1930 Angol japonizáló dísztál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 18 cm 3404720
12573
500
Porcelán magyar címer, cca 3x2 cm 3404604
12574
500
Alföldi Buda mintás korsó, jelzett, hibátlan, m: 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft