Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3404605
12575
500
Német historizáló mintás fedeles korsó, m: 18 cm 2958478
12576
500
2005 Kazan dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 24 cm 3404328
12577
500
Villeroy & Boch 2 darab virágmintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 13-16 cm 3404778
12578
500
Aquincum lányka, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 3223924
12579
500
Bavaria retro reggeliző szett, jelzett, hibátlan, d: 20 cm alatt 3334473
12580
500
Unterweissbach fedeles váza. Jelzett, m: 21 cm 3359669
12581
500
Gzhel váza, Levit N. festői jelzéssel, m: 15 cm 3408285
12582
500
Delft malom mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 13 cm 3407463
12583
500
4 darab porcelán és üveg fűszertartó fiók, h: 18 cm alatt 3359655
12584
500
2 darab porcelán kutya figura, jelzés nélkül, m: 6,5 cm 3223919
12585
500
2010 Mattel Monster High dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 3409098
12586
500
2 darab antik újévi porcelántárgy, közte sérült, h: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft