Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3376313
12638
500
3 darab Gránit tál, közte gyermek reggelizőtál, jelzett, kis kopással. 3368372
12639
500
Bavaria egyszemélyes reggeliző készlet, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm 3376880
12640
500
Aquincum nyulat fogó fiú, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 3315247
12641
500
Echt kobalt kávés kanna. Mázas, aranyozott, minimális kopással 26 cm 3330136
12642
500
cca 1900, Kézzel festett porcelán alátét, jelzett, kopott, d: 15 cm 3226569
12643
500
Porcelán csengő, eredeti dobozában 13 cm 3211804
12644
500
Drasche virágos vázácska. Kézzel festett, jelzett, kopással m: 9 cm 3386611
12645
500
White House Dessert Collection dísztál, jelzett, hibátlan, d: 19 cm 3387510
12646
500
Art deco stílusú porcelán teás kanna, jelzés nélkül, hibátlan, m: 26 cm 3387692
12647
500
Outeiro Agueda portugál kakasmintás tálka, kézzel festett, 11,5x16 cm 2496838
12648
500
Bavaria kézzel porcelán szószostál, jelzett, kopott, 20x14x9cm 3387210
12649
500
Wallendorf váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft