Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3351098
12550
500
MZ zsánerjelenetes dísztál, jelzett, minimális kopással, d: 24,5 cm 3334172
12551
500
Aquincum madár. Jelzett, kézzel festett, m: 10 cm 3251668
12552
500
Chodziez karaffaváza, jelzett, m: 22,5 cm 2964178
12553
500
2 db porcelán vázácska, kézzel festett/matricás, az egyik jelzett, kopásnyomokkal, lepattanással, m: 7 - 10,5 cm 2647687
12554
500
Aquincum bonbonier, Szeged, porcelán, kopásnyomokkal, belsejében tűzrepedés, jelzett. D: 10 cm 3247609
12555
500
2200
Katonai jelenetet ábrázoló porcelán dobozka. részben kézzel festett jelzett, kis kopással 13x9 cm 3303892
12556
500
cca 1930 Budapesti emlék Operaház porcelán cipó. Matricás, jelzett, hibátlan 13 cm 3134895
12557
500
Japán satsuma tál. Kézzel festett, jelzett, kopással d: 18 cm 3368156
12558
500
Hévizi emlék porcelán bögre. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 9 cm 3228855
12559
500
Kaiser Virág mintás váza, dekor: Nossek, Matricás, jelzett hibátlan 14 cm 3366139
12560
500
Kahla hagymamintás teás kanna, jelzett, hibátlan, m: 24 cm 3393418
12561
500
2 darab régi porcelán kínáló, egyik repedt, d: 23 cm alatt Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft