Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2517094
12429
500
2 db kínai porcelántányér, kontúr matricás és kézzel festett, jelzett, erősen kopott, d: 26 cm 3244066
12430
500
Schönwald mid-century vékonyporcelán kávés készlet, mezeivirág-mintás díszítéssel, teljes, jelzett, minimális kopással. 3263314
12431
500
Reichenbach mokkás készlet. Hat személyes, Matricás, jelzett, hibátlan, egy csésze hiánnyal. 3093829
12432
500
Louise porcelán mokkás készlet hat személyes kék és arany mintával. 5 csésze, 6 aljjal, kávéskanna, többi része hiányzik. 3320038
12433
500
6500
Winterling Marktleuthen teás és reggeliző készlet, Hat személyes. Aranyozott, jelzett, kopásokkal, + 6 db süteményes tányér 3371749
12434
500
1932 Gránit Győri Tűzoltó Kulacs, Magy. Tűzoltó Szöv. Győri Nagygyűlése 1932 aug. 13-16. felirattal, m: 20 cm 3372354
12435
500
3200
Meissen hausmaler 2 darab kínálótál, kopással, jelzett, d: 33 cm, 38x26 cm 3399303
12436
500
4200
12 darab porcelán tejkiöntő, jelzettek, közte jó darabokkal, minimális kopással, klf méretben. 3405232
12437
500
cca 19. sz. vége, Porcelán fiú figura, feltehetően KPM, jelzett, kopással, m: 10,5 3405057
12438
500
Drasche bohóc, jelzett, hibátlan, m:20 cm 3395544
12439
500
Hüttl Tivadar szecessziós kávés csésze, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 3402899
12440
500
Jelzett kínai váza, hibátlan, m: 35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft