Porcelán

Tételek száma: 415

12429.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12430.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

12431.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12432.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

12433.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

1932 Gránit Győri Tűzoltó Kulacs, Magy. Tűzoltó Szöv. Győri Nagygyűlése 1932 aug. 13-16. felirattal, m: 20 cm
12434.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Meissen hausmaler 2 darab kínálótál, kopással, jelzett, d: 33 cm, 38x26 cm
12435.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

12 darab porcelán tejkiöntő, jelzettek, közte jó darabokkal, minimális kopással, klf méretben.
12436.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

cca 19. sz. vége, Porcelán fiú figura, feltehetően KPM, jelzett, kopással, m: 10,5
12437.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Drasche bohóc, jelzett, hibátlan, m:20 cm
12438.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17

Hüttl Tivadar szecessziós kávés csésze, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
12439.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Jelzett kínai váza, hibátlan, m: 35 cm
12440.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft