Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3409418
12305
500
32000
Zsolnay kőporcelán váza. Csurgatott kulé mázzal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 3406127
12306
500
24000
Zsolnay pilangó mintás lámpatest, jelzett, hibátlan, m: szerelék nélkül 33 cm 3406985
12307
500
Zsolnay kisplasztika - Galamb. Savmaratott eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 3406978
12308
500
Zsolnay kisplasztika - Fácán. Savmaratott eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, minimális karcokkal, 13x9 cm 3406015
12309
500
Zsolnay kisplasztika - pécsi Zsolnay-kút. Terv.: Sinkó András. Savmaratott felületű, többféle eozin mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm 3406123
12310
500
Zsolnay pillangó mintás vázas, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 3406124
12311
500
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm 3406010
12312
500
9500
Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány kosárral. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz. Jelzett, kis karcokkal, m:7 cm 3402317
12313
500
Zsolnay macskával játszó kislány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 14 cm 3402923
12314
500
Zsolnay 6 darab porcelán kulacs, jelzett, hibátlan, m: 7-16 cm 3368135
12316
500
Zsolnay sündisznó. Terv.: Őry Ferenc. Jelzett, hibátlan, 10x6 cm 3406119
12317
500
Zsolnay búzavirág mintás bonbonier, jelzett, kis kopással, 7,5x7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft