Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3406799
12281
500
Herendi virág mintás bonbonniere, Kézzel festett. jelzett, lábán tűzrepedéssel 7,5 cm 3406801
12282
500
Herendi Viktória mintás bonbonniere, Kézzel festett. jelzett, hibátlan d: 7 cm 3406791
12283
500
Herendi petrezselyem mintás bonbonniere, Kézzel festett. jelzett, hibátlan. 8 cm 3404434
12284
500
Herendi porcelán Olimpiai emlék, London 2012, porcelán, hibátlan, original dobozban, jelzett, d: 8,5 cm 3402962
12285
500
Herendi Viktória mintás oroszlánkörmös kaspó, jelzett, repedésvonallal, m: 18,5 cm 3405029
12286
500
6500
Herendi Viktória mintás levél alakú bonbonier, jelzett, hibátlan, h: 15 cm 3405023
12287
500
6500
Herendi Rothschild mintás tálka, jelzett, hibátlan, 13x8,5 cm 3374481
12288
500
Herendi virágmintás kisváza, jelzett, kopással, m: 7 cm 3409241
12289
500
Herendi Zova zöld mintás váza, alján lyukkal, sérült, m: 16 cm 3408295
12290
500
Herendi sárga rózsa, jelzett, hibával, d: 8 cm 3351299
12291
500
Herendi Hecsedli mintás bonbonier, jelzett (2. oszt.), lepattanással, d: 11,5 cm 3406817
12292
500
Herendi virág mintás kis váza. Kézzel festett, jelzett, kopással 6,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft