Porcelán Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3406944
12357
500
Hollóházi matyó fiú. Jelzés nélkül, fehérmázas, m: 30,5 cm 3405676
12358
500
Hollóházi porcelán hal, kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással, m: 15 cm 3409247
12359
500
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 3404094
12360
500
Hollóházi sirály + Aquincum kutya + Drasche nyulak. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm alatt 3403571
12361
500
Hollóházi Szász Endre által tervezett tál, jelzett, hibátlan, d: 15,5 cm 3404989
12362
500
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 3393227
12363
500
Hollóházi 2 darab korsó, egyiken csak Volán jelzéssel, m: 19 cm 3311936
12364
500
Hollóházi irizáló mázas váza, jelzett, m: 18 cm 3387213
12365
500
Hollóházi virágmintás fedeles kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm 3269377
12366
500
2 db reklámos Hollóházi porcelán: Leninváros TIFO és Hollóházi porcelángyár 3263637
12367
500
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, minimális kopásnyomokkal, d: 12 cm 2958481
12368
500
Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft