Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

Angster Mária: Ikertörténetek. Elveszett ikrek a családállításban és a pszichoterápiában. 2013, Ursus Libris. Kiadói papírkötés, szamárfüles.
21476.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Pálmay Ilka (gróf Kinszky Jenőné): Emlékirataim. Modern Magyar Könyvtár. Bp., é.n. (cca 1910), Singer és Wolfner, 215+(1) p.+ 16 (fekete-fehér képek) t. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
21477.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Burns Róbert költeményei. Ford.: Lévay József. Kiadja a Kisfaludy-Társaság. Bp., 1892., Franklin, 1 t.+ 558 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval.
21478.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szepes Mária: A vörös oroszlán. Az örök élet itala. Bp., 1994, Édesvíz. Kiadói ragasztott papírkötés, részben széteső állapotban.
21479.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Antos István: Vezérfonal a hites könyvvizsgálókat képesítő vizsga Mérlegtan általános rész anyagához. Összeáll.: - - . Magángazdasági Könyvtár 7. sz. Bp., 1936, Dr. Antos és Társa, 48 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés. + Budapesti Árú- és Értéktőzsde. Árúüzleti szokások. Általános határozatok. [...] Bp., 1938, Budapesti Árú- és Értéktőzsde Tanácsa (Pesti Lloyd-ny.), 144 p.+ IV p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
21480.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hosszu Zoltán: Dani bá'. Márton Ferenc illusztrációival. Bp., 1932, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 1 (címkép) t.+ 116 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, nagyrészt jó állapotban.
21481.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bródy Sándor: Jegyzetek a szerelemről. Modern Magyar Könyvtár. Bp., é.n. (cca 1910), Singer és Wolfner, 205+(3) p. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, kissé viseltes, kopottas borítóval.
21482.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Emily Bronte versei. Válogatta és az utószót írta Kiss Zsuzsa. Lyra Mundi. Bp.,1988., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21483.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21484.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21485.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

William Blake versei. Vál. és a jegyzeteket összeállította: Szenczi Miklós. Lyra Mundi. Bp.,1977., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21486.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gyárfás Miklós: Daloló. [Versek.] A szerző, Gyárfás Miklós (1915-1992) drámaíró, főiskolai tanár által ifj. Ambrózy Ágoston (1914-1998) költő, író által DEDIKÁLT példány! Bp., 1942., Officina, 46+2 p. Első kiadás! Kiadói papírkötés.
21487.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft