Burns Róbert költeményei. Ford.: Lévay József. Kiadja a Kisfaludy-Társ... https://www.darabanth.com/hu/496-Gyorsarveres/496.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2500112/Burns-Robert-koltemenyei-Ford-Levay-Jozsef-Kiadja-a-Kisfaludy-Tarsasag-Bp-1892-Franklin-~II3392636
3392636
21478
496
Leírás: Burns Róbert költeményei. Ford.: Lévay József. Kiadja a Kisfaludy-Társaság. Bp., 1892., Franklin, 1 t.+ 558 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval.
: nagy_andras