Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

Kästner, Erich: Lirai házipatika. Renaissance Könyvek 8. Bp., 1937, Renaissance (Hungária-ny.), 211+(1) p. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, viseltes, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
21452.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Rejtő Jenő (P. Howard): Piszkos Fred, a kapitány. Bp., 1963, Forum. Kiadói papírkötés, kissé sétrült állapotban.
21453.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Fekete István: Hajnal Badányban. Regény. Bp.,1942,Singer és Wolfner, (Hornyánszky Viktor-ny.), 328 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó gerinccel, laza fűzéssel, megviselt állapotban.
21454.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gáspárné Dávid Margit: A divat története. Erkölcsök, szokások, viseletek. 1480-1765. Renaissance-barok-rokokó. Bp., 1924, Pantheon. 255 p. Számos szövegközi és egészoldalas fekete-fehér illusztrációval, Jaschik Álmos könyvdíszeivel. Kiadói aranyozott félbőr kötésben
21455.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Nagy Endre: Jönnek a szinészek. (Egy kis körút a vidéken). Írta és illusztrálta: - - . Bp., [1918], Érdekes Ujság (Légrády-ny.), 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes, sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, bejegyzésekkel, firkákkal.
21456.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

4 db horoszkóppal kapcsolatos kiadvány - Horoszkóp a 12 jegyre; Arthur Herzog: A kos jegyében; Milyen vagyok?; Mérleg 2001 + Mocsári tigris. Kiadói kartonált és papírkötés, kötetenként változó állapotban.
21457.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vámossy Ferenc Kollár Lajos: Mérnöki alkotások esztétikája. Bp., é.n., akadémiai, kartonált papírkötés.
21458.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Toma István: A nehéz út. Elbeszélések. DEDIKÁLT! Bp., 1911, Szent István-Társulat, 174+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a borítón címkenyomokkal, a címlapon bejegyzésekkel és bélyegzésekkel.
21459.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Modern Magyar Könyvtár sorozat 3 kötete (Tábori Róbert munkái): Tábori Róbert: Beszédes Kalára.; Azután. - - hátrahagyott írásaiból.; Kétféle igazság. Bp., é.n. (cca 1910), Singer és Wolfner. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, változó állapotban, kissé viseltes, kopottas, foltos borítókkal.
21460.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Szabó Győző: Toxikóma. [Bp.], 2020, Libri. Kiadói papírkötés.
21461.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Modern Magyar Könyvtár sorozat 2 kötete (Herczeg Ferenc munkái): Herczeg Ferenc: Andor és András. Budapesti történet.; Mutamur. 26 elbeszélés. Bp., é.n. (cca 1910), Singer és Wolfner, 205+(3) p.; 239+(1) p. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, kissé viseltes, kopottas borítókkal, kissé sérült gerinccel, az egyik kötetben ex libris-szel.
21462.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Vegyes vicckönyv tétel, 4 db.
21463.

Vegyes vicckönyv tétel, 4 db.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft