Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

Nánay István: A színpadi rendezésről. Bp., 1999, Magyar Drámapedagógia Társaság, 174 p. Kiadói papírkötés.
21597.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

A Nibelung-ének és a Frithiof-monda I-II. köt. Ford.: Szász Károly, és Győry Vilmos. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XXVII+299; 343 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, illusztrált Leszik egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
21598.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

21599.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

... or not to be. Molnár Ferenc levelei Darvas Lilihez. Szerk., a szöveget gondozta és a jegyzeteket írta: Varga Katalin. Gajdó Tamás tanulmányával. Bp.,2004,Petőfi Irodalmi Múzeum - Argumentum, 145+3 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Készült 500 példányban, ebből 100 számozott példány. Ez számozatlan példány.
21600.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

21601.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Íves Könyvek 16.: Székely B. Miklós: Színész. Bp., 1996, Nyomdacoop, 32 p.+4 (színes műmelléket Büchner Vojzek) t. Kiadói papírkötés. Számozott (60/300) példány.
21602.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Íves Könyvek 12.: Sugár Péter: Építész. Bp., 1996, Nyomdacoop, 32 p. Oldalszámozáson belül 2 színes képpel. Kiadói papírkötés. Számozott (224./300) példány.
21603.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Íves Könyvek 18.: Kemenczky Judit: NapFutók. Bp., 1996, Nyomdacoop, 32 p. Kiadói papírkötés. Számozott (1./300) példány.
21604.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

21605.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hevesi Ferenc: Egy élet útja.Reverend Doubleweight változásai. Bp.,1939, Viktória Nyomda. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, kis kopással. 306p.
21606.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

21607.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

21608.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft