Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

Babits Mihály: Jónás könyve. Bp., 1947, Nyugat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérülésekkel. Számozott (98./1000) példány
21573.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

21574.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Hommage a Radnóti. Bp., [1979.], Magyar Helikon, (Zrínyi-ny.), 10 sztl. lev. Radnóti Miklós 'Erőltetett Menet' c. verse magyar, francia, angol, orosz, német, szlovák, szerbhorvát, olasz, lengyel, és cseh nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói műanyag védőborítóban. Számozott, 147 számú számozott példány, Jobbágy Károly (1921-1998) költő, műfordító részére szóló példány.
21575.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Eckert, Achim: A gyógyító TAo. Bp., 1998, Bioenergetic. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21576.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

4 db régi könyv: Molnár Ferenc: Egy pesti leány története. Bp., 1905, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Első kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, egy kijáró lappal. + Eötvös Károly: Deák Ferencz és családja. II. köt. Eötvös Károly Munkái XIV. Bp., 1908, Révai. Második kiadás. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, a gerincen kis sérülésekkel. + Gárdonyi Géza: Leánynézőben. Julcsa kútja. Két regényke. Bp., é.n., Dick Manó. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval és gerinccel. + Twain, Mark: Az 1,000.000 fontos bankó és más novellák. Ford.: Bálint Lajos. Bp., é.n., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, a gerincen sérülésekkel.
21577.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Gróf Dessewffy József bizodalmas levelezése Kazinczy Ferenczczel 1793-1831. III. köt. Kiadta: Kazinczy Gábor. Gróf Dessewffy József irodalmi hagyományai I. Pest, 1864, Heckenast Gusztáv, 2 sztl. lev.+ 389p. + hozzákötve: Kazinczy Ferenc levelezése Berzsenyi Dániellel 1808-1831. Pest, 1860 Heckenast 274p. félvászon-kötésben,
21578.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

21579.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Páldeák Iván József: Mesélek magamnak. (DEDIKÁLT). Bp., 2017, Kairosz. Kiadói papírkötés. A szerző, Páldeák Iván József (P. Szabolcs OFM) ferences szerzetes által DEDIKÁLT példány.
21580.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

21581.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

21582.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Sértő Kálmán versei. Sajtó alá rendezte: Gellért Vilmos. 1943, Centrum, sérült papírkötés, 728p, folttal.
21583.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Kincs István: Magyar ég alatt. Rajzok és elbeszélések. Kőszeg, é.n., Emericanum Irod. és Nyomdai R.T., 208+(4) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
21584.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft