Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

21561.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Náray Tamás: Zarah trilógia. 1.: Zarah. (2. kiadás.) 2. Zarah öröksége. (3. kiadás.) 3. Zarah álma. (3. kiadás. Bp., 2017-2021., Libri. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban és kiadói papírkötések.
21562.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

21563.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

21564.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

21565.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

21566.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

József Attila összes művei 1-4. köt. Sajtó alá rendezte: Waldapfel József, Szabolcsi Miklós, Fehér Erzsébet. 1. köt.: Versek. 1922-1928., 2. köt.: Versek. 1929-1937. Zsengék, töredékek, rögtönzések. 3. köt.: Cikkek, tanulmányok, vázlatok.; 4. köt.: Novellák, önvallomások, műfordítások, pótlások az I-III. kötetekhez. (A 4. kötet csak 2300 példányban jelent meg!) Bp., 1955-1958-1967, Akadémiai Kiadó, 480 p.+16 t.; 531 p.+ 14 t.; 468 p.; 313 p. Első kritikai kiadás. Szabad ötletek jegyzéke ebben jelent meg először, de nem a teljes verzió. Kiadói egészvászon-kötések.
21567.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Dos Passos, John: Nagyváros (Manhattan transfer). Bp., Athenaeum. 472p. Kiadói sérült papírkötés, viseltes állapotban.
21568.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Szegedy László (szerk.): Magyar gyermekek hálaalbuma Lord Rothermerehez. Bp., ,Hazafias Kép- és Könyvterjesztő Vállalat, (Admiral-ny.), 256 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón képpel, kopott, foltos borítóval.
21569.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Maria Wilhelm, Dirk Mathison: James Cameron - Avatar - Túlélési kézikönyv Pandorához. Bp., 2010, Egmont-Hungary. 203+3 p. Kiadói papírkötés.
21570.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

21571.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Vu Cseng-En: Nyugati utazás, avagy a Majomkirály története I-II. Ford.: Csongor Balázs. Bp., 1980, Európa, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
21572.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft